Конкурс “Підвищення професійного рівня членів громадських рад”

Просмотров: 823 1 13.02.2011 в 17:16:56 Новости группы
Програма "Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду "Відродження” оголошує конкурс "Підвищення професійного рівня членів громадських рад”.

Наприкінці 2010 р. Кабінетом Міністрів України було ухвалено постанову №996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”, яка передбачає новий порядок утворення громадських рад при органах влади. Цей документ встановлює принципово інший порядок формування цих структур, а саме шляхом обрання його персонального складу представниками інститутів громадянського суспільства на установчих зборах.

Процес виконання цієї постанови уряду висвітлив як позитивні, так і негативні аспекти в процесі її реалізації. Проте, як свідчить попередній аналіз, відбулося суттєве оновлення персонального та збільшення кількісного складу цих консультативно-дорадчих органів, переважна більшість яких не має належного досвіду виконання завдань, які покладені на громадські ради. Відповідно існує нагальна потреба підвищити професійний рівень членів громадських рад, які було успішно створено інститутами громадянського суспільства.

Мета конкурсу – сприяння підвищенню професійного рівня представників третього сектора, які є членами громадських рад, створених відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №996 від 3 листопада 2010 р. "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”, задля покращення їх діяльності та посилення впливу на вирішення актуальних проблем державного та місцевого розвитку.

Учасники конкурсу: досвідчені громадські організації, благодійні фонди, органи самоорганізації населення (ОСН), а також їх коаліції, мережі, об’єднання, які мають щонайменше трирічний досвід ефективної громадської діяльності й успішної практики реалізації різноманітних громадських ініціатив на національному та місцевому рівнях.

Пріоритети конкурсу:
Проектна пропозиція може передбачати таку діяльність:
·    вивчення потреб членів громадської ради чи громадських рад у набутті певних знань, умінь і навичок за напрямками їх діяльності;
·    розробка програм спеціалізованих семінарів, тренінгів, шкіл тощо (навчальних заходів) для членів громадських рад, а також навчальних матеріалів для їх проведення;
·    організація навчальних заходів для членів громадських рад, які прагнуть підвищити власний професійний рівень;
·    надання консультативних, інформаційних, методичних і інших видів послуг членам громадських рад, які діють на національному чи / та місцевому рівні, щодо покращення їхньої діяльності в межах цих структур;
·    запровадження навчальних модулів для членів громадських рад із використанням новітніх медіа.

Просимо взяти до уваги! Термін реалізації проекту не може перевищувати 6 місяців.

Як окремі додатки (залежно від обраних пріоритетів проектної діяльності) проектна пропозиція має містити:
- обґрунтування доцільності проведення навчальних заходів на обрані теми та їх кількості;
- перелік і опис змістовного наповнення навчальних матеріалів, які заплановано розробити;
- попередні варіанти програм запланованих навчальних заходів;
- порядок і критерії відбору учасників навчальних заходів;
- інформацію про перелік консультативних, інформаційних, методичних і інших видів послуг, які заплановано надавати членам громадських рад, та режим їх надання;
- резюме ключових виконавців проекту;
- попередній опис діяльності з використанням новітніх медіа.

Проектна пропозиція має передбачати попереднє вивчення потреб членів громадських рад у проведенні навчальних заходів.
Проектна діяльність має передбачати широке інформування громадськості про перебіг проекту та його результати.

До проектів, які передбачено реалізовувати в партнерстві з іншими громадськими організаціями, благодійними організаціями, ОСН, має бути додано листи, що засвідчують готовність партнерів узяти участь у реалізації проекту й описують характер цієї участі.

Відсутність будь-якого з необхідних додатків є підставою для відхилення проекту.

Проекти, що не відповідають цим вимогам, розглянуто не буде.

Перевагу буде надано проектним пропозиціям, які передбачають:
- підвищення професійного рівня представників громадських рад, які діють на місцевому та регіональному рівнях;
- діяльність у співпраці з органами державної виконавчої влади, коаліції з іншими громадськими організаціями, організаціями аналітичного, експертного спрямування (у тому числі з інших адміністративно-територіальних одиниць України);
- використання новітніх медіа.

Узагальнену інформацію про результати реалізації проектів, підтриманих у межах конкурсу, буде оприлюднено Програмою.

Загальний бюджет конкурсу – 397 025 гривень.
Максимальний розмір гранту – 100 000 гривень (оптимальний розмір гранту становитиме 25 000 – 50 000 гривень).
Останній термін подання проектних пропозицій – 11 березня 2011 року.
Оголошення результатів конкурсу – до 16 травня 2011 року.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Проектні пропозиції з додатками слід подавати у 2 примірниках (1 оригінал та 1 копія). Також обов’язково слід надсилати електронну версію заповненої аплікаційної форми (у форматі .doc) та додатків (у форматі .doc або .pdf) на адресу [email protected]Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Під датою подання проектної пропозиції слід розуміти дату її відправки на поштову адресу Міжнародного фонду "Відродження” (за поштовим штемпелем), а також дату її відправки на електронну скриньку. Проектні пропозиції, які не було відправлено поштою та на вказану нижче електронну скриньку до 24 год. 00 хв. дня, визначеного оголошенням конкурсу останнім для подання проектних пропозицій, розглянуто не буде.

Програма не надає грантів політичним партіям, релігійним громадам і приватним (фізичним) особам.

Проектні пропозицій, надіслані факсом або лише на електрону пошту (без подання друкованих копій, оформлених відповідно до існуючих вимог), не буде розглянуто.

Подані на конкурс матеріали не повертаються й не рецензуються.

Про результати конкурсу буде повідомлено листом. Остаточне рішення щодо проектної пропозиції перегляду не підлягає. Причини відмови в підтримці проектної пропозицій не повідомляються.

Якщо в межах вашого проекту планується міжнародний компонент, ви можете звернутися до менеджера Програми МФВ "Схід-Схід: партнерство без кордонів” Тетяни Кухаренко ( [email protected]Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ) за додатковою консультацією щодо можливості співфінансування запланованої діяльності з боку цієї Програми.

Проектні пропозиції слід оформити за аплікаційними формами відповідного конкурсу й надіслати поштою на адресу: Програма "Посилення впливу громадянського суспільства”, Міжнародний фонд "Відродження”, пров. Бехтерєвський, 13-а, Київ, Україна, 04053

Проектні пропозиції в електронному вигляді має бути надіслано за адресою [email protected]Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Фонд офіційно підтверджує факт отримання проектної пропозиції листом, який надсилає аплікантам після її реєстрації у Відділі управління проектами МФВ.

Форму проектної пропозиції можна отримати:
· На веб-сторінці МФВ: http://www.irf.ua (рубрика "Конкурси”).
· Звичайною поштою, попередньо надіславши запит, за адресою: Програма "Посилення впливу громадянського суспільства”, Міжнародний фонд "Відродження”, пров. Бехтерєвський, 13-а, Київ, Україна, 04053

Контактні особи:

Олексій Орловський, директор програми "Посилення впливу громадянського суспільства”, [email protected]

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Олександра Горячева, менеджер програми "Посилення впливу громадянського суспільства”, [email protected]

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Діана Зубко, координатор програми "Посилення впливу громадянського суспільства”, [email protected]

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Аліна Дяченко, асистент програми "Посилення впливу громадянського суспільства”, [email protected]

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Телефон: (044) 461-95-00 begin_of_the_skype_highlighting            (044) 461-95-00      end_of_the_skype_highlighting
Факс: (044) 486-01-66

***

Мета програми "Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Докладніше: http://irf.ua


Источник: сайт міста Добропілля

Система комментирования SigComments
avatar
1 Vlados • 17:28:01, 13.02.2011
А вот вся документация http://gromrady.org.ua/materialy/
ComForm">
avatar
Наверх